Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Akční balíčky

Chcete strávit dovolenou v Jižních Čech? Podívejte se na kompletní ceník a nabídku pokojů v našem Penzionu Eliška: UBYTOVÁNÍ LIPNO.

Zároveň Vám nabízíme zlevněné pobyty za akční cenu. Hledáte ubytování na Lipně? V našem rodinném penzionu na Šumavě vítáme rodiny s dětmi, akční sportovce, rybáře i páry, které chtějí objevit krásu Jižních Čech a užít si tak letní nebo zimní dovolenou. Nezapomenutelná dovolená na Šumavě! Své termíny si rezervujte včas, Lipno je velmi vytížená turistická lokalita.

V jarní a podzimní sezóně si můžete maximálně užít šumavskou přírodu a lipenské atrakce bez návalu turistů.

Pohádkový pobyt pro rodiny s dětmi

Turistický balíček Dámská jízda Pobyt pro rybáře Lyžování Lipno 2017/2018
Pohádkový pobyt pro rodiny s dětmi se vstupem do Království lesa a Stezky korunami stromů na Lipně - ubytování Lipno Pobyt na Lipně/Šumavě - ubytování Lipno Pobytový balíček - ubytování Lipno Víkend s kamarádkou - ubytování Lipno Víkend s kamarádem - ubytování Lipno Lyžování na Lipně - ubytování Lipno

 

  • Pohádkový balíček pro rodiny s dětmi - užijte si krásnou rodinnou dovolenou jen Vy a Vaše děti na Lipně, víkend plný akčního programu se vstupem do Království lesa a Stezky korunami stromů na Lipně a se snídaní formou teplého a studeného bufetu,vlastní písečnou pláží a lodičkou a šlapadlem k zapůjčení zdarma.Skvělá cena v posledním týdnu srpnu.
  • Turistický balíček - dovolená na Lipně plná turistických výletů po Šumavě s půjčenými holemi Nordic walking a 2 vstupenkami na Stezku korunami stromů. Ideální pro páry a akční sportovce.
  • Víkendový pobyt s kamarádkou - "dámská jízda" nechte muže doma! Přijeďte se k nám zrelaxovat se svými kamarádkami a užijte si pořádnou dámskou jízdu v pohodlném ubytování na Lipně a jako bonus - floristický kurz a vínečko na pokoj.
  • Pobyt pro rybáře - zažijte s kamarády nezapomenutelný pobyt přímo u břehu Lipna se soukromou pláží - ideální pro relax, pro rybáře, pro kamarády. 
  • Akční pobytové balíčky s lyžováním na Hochfichtu včetně výborné snídaně a skipasů do oblíbeného skiareálu Hochficht. Zimní dovolená na lyžích se skipasy do jednoho z nejoblíbenějších lyžařských středisek. Zadáváte do hledáčku "levné ubytování Lipno"? Penzion Eliška je ideální relaxační ubytování s výbornou polopenzí v srdci Šumavy.

 

Při zakoupení víkendového/pobytového balíčku lze domluvit vystavení dárkového voucheru! Ideální jako dárky jako perfektní dárek k narozeninám, výročí, za vysvědčení nebo jako relax s kamarádem/kamarádkou. Při zakoupení více pobytů - lze spojit v jeden hlavní prodloužený!

Hledáte tipy na výlety na Lipně? Hlídejte naše aktuality - sepisujeme pro Vás novinky a aktivity, které v okolí Lipna a na Šumavě můžete podniknout.