Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Dovolená se slevou v penzionu Eliška na Lipně

Potřebujete dárek k Vánocům pro Vaše blízké, k narozeninám nebo slavíte výročí svatby? Darujte dárkový poukaz na pobytový balíček v penzionu Eliška na Lipně.

Zároveň Vám nabízíme zlevněné pobyty za akční cenu. Hledáte ubytování na Lipně? V našem rodinném penzionu na Šumavě vítáme rodiny s dětmi, akční sportovce, rybáře i páry, které chtějí objevit krásu Jižních Čech a užít si tak letní nebo zimní dovolenou. Nezapomenutelná dovolená na Šumavě! Své termíny si rezervujte včas, Lipno je velmi vytížená turistická lokalita.

V jarní a podzimní sezóně si můžete maximálně užít šumavskou přírodu a lipenské atrakce bez návalu turistů.

 

Pobyt pro dvě osoby se vstupem do Stezky korunami stromů na Lipně a lahví vína na pokoj
Pobyt na Lipně/Šumavě - ubytování Lipno
Pobytový balíček - ubytování Lipno
Víkend s kamarádkou - ubytování Lipno
Víkend s kamarádem - ubytování Lipno

 

  • Prodloužený víkend pro dva - užijte si krásnou dovolenou jen Vy dva na Lipně, víkend plný pohody a výletem na Stezku korunami stromů na Lipně, snídaní formou teplého a studeného bufetu a lahví vína na pokoji.
  • Podzimní dovolená pro dva - dovolená na Lipně plná turistických výletů po Šumavě s komponenty pro hru Únikovka venku v Horné Plané a 2 vstupenkami na Stezku korunami stromů. Ideální pro páry a akční sportovce.
  • 6- Denní rybářský pobyt - "rybářský balíček" Oblíbený rybářský balíček nyní na 6 dní (5 nocí). Ideální dárek k Vánocům.
  • Pobyt pro rybáře - zažijte s kamarády nezapomenutelný pobyt přímo u břehu Lipna se soukromou pláží - ideální pro relax, pro rybáře, pro kamarády. 

 

Při zakoupení více pobytů - lze spojit v jeden hlavní prodloužený!