Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Datum zveřejnění: 25.01.2017
Perfektní podmínky, přijeďte si na Lipno zasportovat!

 

Milovníci běžeckých tratí

Aktuálně Lipno nabízí skvělé podmínky pro nasazení běžek a vyjetí do přírody po připravených tratích. Pořádně je si namažte, protože kdo maže, ten jede!

Nejlepší běžecké stopy za poslední dva roky! Užijte si sportovní pobyt na Lipně plný pohybu!

Běžecké tratě na Lipně

4 okruhy upravovaných tratí pro běžkaře najeté rolbou:

  • Hůrecký (světle modrá)
  • Hornoplánský (červená)
  • Jelm-Stadion (žlutá)
  • Olšinský (tmavě modrá)

Přímo od Penzionu Eliška, hned za kolejemi začíná modrá stopa – Hůrecký okruh, který vede z Hůrky  přes Penzion U Méďů, Žlábek až do Jelmu v Horní Plané. Nádherná trasa zasněženou krajinou s možností občerstvení po stezce. Pak se můžete vydat zpět k penzionu nebo objevovat další okruhy, , a to Jelm – Stadion, Olšinský nebo Hornoplánský Okruh. Každá stezka nabízí perfektní zpestření a skvělé zimní žážitky.

Milovníci bruslení

Pro ty, co milují bruslení, byla na pláži v Horní Plané prohrnuta ledová plocha cca 7 x 50 m, která se bude udržovat a stále prodlužovat, protože síla ledu je více jak 20 cm! Jupííí! Stačí nazout brusle a rozběhnout se po hladině jako princezna ze mlejna.

O kousíček dál můžou bruslaři vyzkoušet kouzlo Lipenské ledové magistrály – oficiálně prohlášena za nejdelší bruslařskou dráhu na světě. Vzájemně propojuje Lipno nad Vltavou, Přední Výtoň a Frymburk. Užijte si skvělý zážitek na Lipně, nadýchejte se svěžího šumavského vzduchu a zažijte s přáteli nebo rodinou nezapomenutelné okamžiky při zimních radovánkách.

Aktuální akce

Tímto Vás za celý náš Penzion Eliška Lipno, město Horní Planou, Lipno a Šumavu chceme pozvat na Hornoplánskou brusli 2017 – 28. ledna (sobota) – rodinná akce, kde si zabruslí jak talenti, tak začátečníci – podmínka: musí se udržet na bruslích. Přijeďte se pobavit, zabruslit a zasoutěžit o hodnotné ceny na Lipno. Akce bude zakončena předáním cen, diskotékou a ohňostrojem po setmění.

Více info o akci zde

Po zdařile vymrznutém a vysportovaném dni máme pro naše hosty v Penzionu Eliška připravený horký grog jako odměnu po sportovním výkonu.

BÁJEČNÁ ZIMNÍ DOVOLENÁ NA LIPNĚ S RODINOU, PŘÁTELI,  V PÁRU!

Ubytování Lipno v jakékoliv sezóně!