Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Datum zveřejnění: 23.06.2017
Toužíte znát místa na Lipně, kde si zaručeně zarelaxujete, vykoupete, občerstvíte a pobavíte? Čtěte více informací.

Rozhodli jste se pro dovolenou na Lipně? Zvolili jste tu nejlepší možnost, jak strávit famózní dovolenou u nás, v Čechách. Právě naše „Jihočeské moře“ nabízí skvělé podmínky pro letní relaxaci u vody a zároveň i vodní radovánky. Když nepřeje počasí, jsou k dispozici 2 kryté bazény pro vodní čvachtaly – ve Frymburku a v Lipně nad Vltavou.

Pláže na Lipně jsou díky své rozloze a povětrnostním podmínkám ideální jak pro jedince, kteří chtějí relaxovat a pořádně se vykoupat, stejně jako pro milovníky vodních sportů  - windsurfing, jachting, katamarán, apod.

TOP 5 míst, kde se zaručeně nebudete nudit a svlažíte se!

  • Penzion Eliška Lipno disponuje vlastní písečnou pláží s lehátky a lodičkou zdarma k zapůjčení, takže když Vám klídek už nebude vyhovovat a budete chtít trošku rušněji, můžete se dopravit po Lipně třeba do Horní Plané na koupaliště. Pláž je situovaná přímo u penzionu s rozlehlou zahradou a prolézačkami pro děti. Občerstvení na penzionu je samozřejmostí.
  • Pláž v Horní Plané – písečná, převlékárny, WC, hřiště na plážový volejbal, půjčovna šlapadel a občerstvení.
  • Pláž Frymburk – písečná, občerstvení, camping, vodní atrakce pro děti
  • Pláže Lipno nad Vltavou – upravené pláže s možností občerstvení, Stezka korunami stromů, Bobová dráha a další atrakce v bezprostředním okolí
  • Černá v Pošumaví – travnatá a písečná pláž

 

Neváhejte a zabookujte si ubytování Lipno v našem Penzionu Eliška. Klidné prostředí, maximum výletů po okolí a rodinný personál. Nechte se očarovat naší bio kuchyní, kde Vám připravíme lahodné jihočeské pokrmy.

 

Ubytování Lipno