Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Datum zveřejnění: 30.11.2016
Otevření bran do lyžařského střediska Skiareál Hochficht začíná 2.12.2016! Hurá na lyže a snowboard! Úžasná zimní dovolená právě začíná.

 

Nemůžete se dočkat první pořádné lyžovačky? Máme pro Vás skvělou novinku! Jedno z nejoblíbenějších lyžařských středisek Skiareál Hochficht otevře své brány milovníkům zimních radovánek v pátek 2.12.2016.

Skiareál Hochficht se nachází na rakouské straně Šumavy, nedaleko jezera Lipno. Areál nabízí jednoduché i obtížnější skluzavky, skluzavky pro rodiny s dětmi, až po závodní tratě! Každý si přijde při pokořování zátěže sjezdovek na své!

Právě u příležitosti otevření lyžařského areálu jsme pro Vás v Penzionu Eliška Lipno připravili akční pobytové balíčky plné lyžování! Užijete si u nás perfektní zimní dovolenou v srdci Šumavy u jezera Lipno s bohatým programem. Na svou si přijdou lyžaři, snowboardisté i výletníci. 6-denní pobyty v sobě zahrnují výbornou polopenzi, ubytování a dle lyžařských preferencí celodenní skipasy na Hochficht. Kdo zároveň i rád výletí a poznává pro něj nepoznané – pro něj máme připravený následující výčet turistických atrakcí v okolí našeho penzionu a bodů v Jižních Čechách, které stojí za to navštívit. Samotní výletníci, kteří si touží zalyžovat jen okrajově 1-2 dny, si můžou zakoupit samostatné zvýhodněné skipasy na Hochficht přímo v Penzionu Eliška Lipno.

Lyžařské vybavení uschováváme v místnosti určené přímo k úschově, takže se o své "majstrštykové" lyžařské a snowboardistické náčiní nemusíte vůbec bát.

Základní informace o Skiareálu Hochficht:

  • Na rakouské straně Šumavy 933 – 1338 metrů nad mořem
  • Vzdálenost od penzionu Eliška Lipno: cca 40 km – buď se můžete vydat lyžovat ve svém motorovém kočáře, nebo Vám zajistíme skibus.
  • Pravidelné zasněžování při chybějící sněhové pokrývce
  • Pestrý výběr z 13 sjezdovek různých obtížností (21 km) + 10 vleků (3 čtyřsedačkové, 5 vleků, 2 pojízdné koberce) – pro rodiny s dětmi, úplné začátečníky, pokročilé i náročné lyžaře a snowboardisty
  • Parkoviště zdarma
  • Restaurace s personálem mluvícím česky

 

Hurá, hurá, hurá, lyžování volá!

Těsíme se na Vás v našem rodinném Penzionu Eliška Lipno.

Ubytování Lipno v každém ročním období!