Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Datum zveřejnění: 21.04.2017
Užijte si pohádkovou dovolenou na Lipně nejen s množstvím sportovních aktivit, přírodních atrakcí, ale také s pohádkovou nabídkou.

Lipno je jedna z nejkrásnějších lokalit, kde strávit dovolenou. Krásná šumavská příroda, sportovní příležitosti (pro cyklisty, in-line bruslaře, běžce, apod.), originální přírodní turistické trasy, kulturní vyžití, památky přesvědčí nejen dospělé, ale zároveň svými zajímavými atrakcemi otevírá náruč i bohatému dětskému vyžití.

Hledáte parádní dovolenou pro rodiny s dětmi? Raději upřednostňujete klidnější oblasti, bez návalů turistů, nočního veselí a zpěvu pod okny? Přijeďte si užít svou rodinnou dovolenou právě k nám, do Penzionu Eliška Lipno.  V jarní a podzimní sezóně si můžete užít parádní atrakce prakticky sami, protože všichni si na pobyty na Lipně brousí drápky až v letní sezóně.

Které atrakce v nejbližší blízkosti penzionu by mohly doslova nadchnout Vaše děti?

Pro děti rozhodně nesmíte vynechat oázu her Lesního království na Lipně, hned pod majestátní Stezkou korunami stromů. Stačí dostatek energie, aktivita a Vaše malé ratolesti jsou schopné zde strávit celý den díky různým hrám, prolézačkám, dovádění, bludišti mezi mladými stromečky, obří trampolíně, mraveništi, lanovkám, houpačkám, zbytek atrakcí rozhodně neprozradíme, nechte se mile překvapit. A až Vás dovádění přestane bavit, můžete rovnou skočit na vyhlídku - Stezku korunami stromů, kde můžete relaxovat a kochat se krásnými šumavskými panoramaty.

Když popojedete do Hořic na Šumavě, užijete si celá rodina pohyblivé přírodní pohádkové divadlo, kdy se stanete součástí děje a budete ovlivňovat jeho průběh. Pohádková rezervace funguje pouze v červenci a srpnu.

 

Princezna na Lipně Pobyt pro rodiny s dětmi na Lipně Pobyt pro rodiny s dětmi na Lipně

Milují Vaše ratolesti pohádky? Chcete se vyhnout hlavní sezóně a návalu turistů? Pak právě pro Vás jsme si připravili pohádkovou rodinnou dovolenou na Šumavě za akční cenu.

V případě zájmu o ubytování na Lipně mimo nabídku našich akčních balíčků, které jsou pouze mimosezónní, neváhejte a prohlídněte si celou nabídku ubytování.