Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Datum zveřejnění: 17.10.2016
Také vás tak překvapila letošní první sněhová nadílka? I nyní se teploty na horách drží kolem nuly a zima o sobě dává vědět intenzivněji. Nastal čas vyměnit kraťasy za lyžařské kalhoty, vytáhnout lyže z půdy a naplánovat si zimní dovolenou v lyžařském.

Lyžování na Hochfichtu? Perla mezi lyžařskými zážitky

My lyžování milujeme. Proto jsme pro vás přichystali zvýhodněné lyžařské balíčky. V ceně každého balíčku jsou 3, 4 nebo 5 dní lyžování na Hochfichtu se skipasem v ceně a pohodlným ubytování v našem rodinném penzionu. V Penzionu Eliška si dáváme záležet na osobním přístupu ke každému klientovi, ale zejména také výborné domácí kuchyni pouze pro hosty. Která vám po celodenním lyžování a s kručícím žaludkem přijde určitě vhod.

Lyžování v Rakousku je výjimečný lyžařský zážitek. Lyžařský areál Hochficht není výjimkou. Precizně upravené sjezdovky, jistota sněhu na Šumavě číslo 1 a atraktivní množství sjezdovek z něj dělá unikátní lyžařskou dovolenou na dosah ruky. Díky tomu, že se Hochficht nachází hned za hranicemi Lipna, z Penzionu Eliška můžete již za hodinu kosit prašan vašimi naleštěnými prkénky.

Pohodová zimní dovolená na Lipně

S našimi lyžařskými pobytovými balíčky si můžete užít vaši zimní lyžařskou dovolenou se vším všudy. Zimní Lipno si můžete vychutnat na 3, 4, nebo 5 dnech celodenního lyžování s polopenzí naší vyhlášené domácí kuchyně a ubytováním přímo u břehu jezera Lipno. V případě Vašeho zájmu zajistíme také dopravu skibusem, abyste si lyžování na Lipně užili co nejpohodlněji.

 

Ubytování Lipno v každém ročním období!