Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Datum zveřejnění: 30.10.2022
Park se zvířaty, kontaktní zoo, ofroad jízda po safari, občerstvení, doprovodná hra, dětské hřiště a spoustu dalšího.

 Přinášíme Vám typ na bezvadný výlet pro rodiny s dětmi. Safari park v Hluboké u Borovan je rozsáhlý areál ve kterém se určitě nebudete nudit. Součástí parku se zvířaty je velké hřiště s klouzačkami, odpočinková zóna u rybníku a skvělé občerstvení. Vstupné mimo sezónu je za 49 Kč za dospělou osobu. Po zaplacení dostanete QR kód na stejnou částku. Kód můžete následně uplatnit v občerstvení nebo na placených atrakcích v parku. Po 4 km trase jezdí ofroad jízda, kterou je nutné zarezervovat nejméně hodinu předem nebo nejlépe hodně dopředu už při plánování výletu, neboť místa jsou omezená.  Parkování je zdarma. Vzdálenost od našeho penzionu je cca 60 minut.

Naši dva malí neposedové ocenili dětské hřiště, stezku bosou nohou a my, dalo by se říct, odpočinkovou zónu u vody. Vstup do areálu je možný i na kole. K tomu je i uzpůsobená překážková dráha pouze pro kola. 

Občerstvení nemělo chybu. Bizóní burgry, ovocný knedlík a řízek s hranolkama zmizel dřív než jsme vše stihli vyfotit. Byl to krásný slunečný podzimní den!